cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Dharmos knyga

Kaip joga gali padėti gyventi sąmoningiau, pagerinti mūsų pasirinkimų kokybę, kaip taikyti jogos principus visose gyvenime srityse: profesinėje, santykių, saviraiškos, finansinėje, kaip išplėsti jogos praktiką už jogos kilimėlio ribų ir paversti ją gyvenimą keičiančia praktika? Atsakymai „Dharmos knygoje“.

Simonas Haasas, 16 metų Indijoje studijavęs sanskritą ir senuosius šventraščius, vėliau baigęs Kembridžo universitetą, knygoje pristato senuosiuose Indijos tekstuose aprašomą Dharmos kodeksą – universalių pirminių moralės dėsnių rinkinį, kadaise išminčių sukurtą pažadinti tikrąją žmogaus dvasinę sąmonę, atskleisti potencialą ir išmokyti gyventi sąmoningai, užuot gyvenus kaip pakliuvo. Valdovams skirtus Dharmos kodekso mokymus šių dienų žmogus gali pritaikyti kasdieniame gyvenime – valdyti savajai karalystei, tai yra savo gyvenimui. „Juk pati svarbiausia mūsų karalystė yra asmeninio gyvenimo sritis. Kad ir kokią padėtį užimtų žmogus, kaip jis pajėgs vadovauti komandai, ką jau kalbėti apie tautos valdymą, jeigu pats nebus tapęs savo vidinio pasaulio valdovu? Jei išmoksime susitvarkyti savo gyvenimą, susitvarkysime ir su kitkuo“, – sako tarptautinį pripažinimą pelnęs rašytojas S. Haasas.

Vytautas V. Landsbergis: „Dvasinės knygos būna įvairaus lygmens, įvairaus pasiruošimo žmonėms. Ši Simono Haaso knyga apie Dharmą yra paprasta, greitai ir lengvai suvokiama, įsimenama. Tačiau Simono paprastumas nėra skurdus, priešingai – daugiabriaunis, įžvalgus, ramybę ir susivokimą teikiantis. Ši knyga tinkama ir pradedančiam Kelionę savęs link, ir įpusėjusiam, o ypač tam lietuviui, kuris nuo Dharmos tiesų ir galimybių iki šiol buvo kiek atokiau."

Originalus pavadinimas: The Book Of Dharma

Autorius: Simon Haas

Leidėjas: Retas paukštis

Išleista: 2017

Puslapiai: 200

ISBN: 9786099597508

Formatas: 15 x 21,5 x 1,5 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėja: Aušra Bagočiūnaitė

 

 


12.00€